Od Pedagoga Szkolnego

PEDAGOG SZKOLNY to osoba, która w szkole służy pomocą uczniom, rodzicom i nauczycielom. Każdy, kto ma jakiś kłopot i nie może sobie z nim poradzić może umówić  się na rozmowę z pedagogiem. Pedagog udziela także pomocy w związku z trudnościami emocjonalnymi związanymi z sytuacją pandemii.

W naszej szkole  w roku szkolnym 2022/2023 pedagogiem jest Pani Anna Obierska.

Zaprasza na konsultacje uczniów i rodziców w:

Mogą także Państwo skorzystać z konsultacji w Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej,

z którą współpracuje szkoła.

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wolsztynie ul. 5 Stycznia 5

tel. 68/ 384-20-82 665-181-242

ppppwolsztyn@wp.pl

www.poradnia.powiatwolsztyn.pl

Jeśli chcecie państwo dowiedzieć się więcej jak  jest organizowana pomoc psychologiczno- pedagogiczna w naszej szkole więcej informacji znajdziecie tutaj:

Procedury_dot._ppp_2020.pdf

Poradniki:

Jak_kochac_i_wymagac_Poradnik_dla_rodzicow_2016_(1).pdf

Tornistry_zalecenia.pdf

zdrowe odżywiane

alkohol

energy drink

hazard

wybieram zdrowie

nie dla dyskryminacji

Fonoholizm

serwisy spolecznosciowe

6 klasa – Szkolni Profilaktycy i Liderzy Zdrowia

O tym, że zdrowie jest najważniejsze-przypominają nam uczniowie klasy 6 Szkoły Podstawowej, w swoich fantastycznych, i profesjonalnych prezentacjach multimedialnych, dotyczących zagadnień szkodliwego wpływu nikotynizmu, narkotyków i dopalaczy.

narkotyki i dopalacze

ludzie w potrzebie