Lednica 2019

1 czerwca odbyło się kolejne spotkanie młodzieży na Polach Lednickich, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wspólne tańce, śpiewy i modlitwa nie miały końca. Hasłem tegorocznego spotkania młodych było: ,,Wiesz, że Cię kocham".
      Uczniowie wspólnie odtańczyli nowy, tegoroczny taniec do piosenki ,,Podnoszę głowę", która tematycznie była związana z hasłem Lednicy. Spotkanie to pozwoliło    wzmocnić wiarę, przeżyć głębiej Mszę Świętą i nabożeństwa oraz zintegrować się z innymi uczestnikami. Tych niezapomnianych przeżyć i emocji, które umacniają w wierze na Polach Lednickich, nie da się opisać. To trzeba  po prostu przeżyć!