Dyskotek karnawałowo - walentynkowa

18 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowo-karnawałowa dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Najpierw na parkiet wyszły dzieci z młodszych klas, a od godziny 16.00 do 19.00 bawili się starsi uczniowie. Do tańca przygrywał DJ Arek oraz DJ Mateusz, którzy kreatywnymi zabawami tanecznymi kierowali zabawą oraz aktywizowali uczestników dyskoteki.

Taneczne wydarzenie było niezwykle udane, uczniowie nie schodzili z parkietu. Dyskotekę zorganizowała Rada Rodziców, którym chcielibyśmy bardzo podziękować za organizację, opiekę, otrzymane słodkości oraz wspaniałą zabawę. Dziękujemy!