Wybory Samorządu Uczniowskiego

W ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każda z klas wystawiła jednego kandydata. Głosujący mogli wybrać tylko trzy osoby spośród przedstawicieli klas IV-VIII. Po kampanii, którą ubarwiły kreatywne plakaty kandydatów, przeprowadzono głosowanie. W wyniku tajnych wyborów, po zliczeniu głosów, przewodniczącym został uczeń klasy VIII Maciej Poźniak, zastępcą przewodniczącego uczennica klasy VII Maria Poźniak, skarbnikiem Aleksandra Kruszkowska z klasy VI.

Trzymamy kciuki za nasz nowy samorząd i życzymy wielu ciekawych pomysłów, które zadowolą społeczność kaszczorskiej szkoły.