Walentynki w naszej szkole

W czwartek, 14 lutego, w naszej szkole odbyły się walentynki. Dzień ten został ogłoszony przez Samorząd Uczniowski Dniem Koloru Czerwonego. W tym wyjątkowym dniu uczniowie nie zawiedli – prawie każdy miał na sobie coś czerwonego. Zorganizowano także konkurs na powiedzenie słowa: ,,Kocham cię” w dziesięciu wybranych językach, a dla jego uczestników została przygotowana specjalna nagroda.

Już od rana szkolna poczta walentynkowa roznosiła miłosne listy. Tego dnia można było również kupić pyszne babeczki, które przygotował szkolny wolontariat. Dzięki naszym wolontariuszom walentynki w Kaszczorze były nie tylko czerwone, ale także słodkie.