„Śladami marzeń”

Co tym razem? Zaufaliśmy p. Ani, która tak wiele opowiadała nam o Jej pasji podróżniczej i corocznym udziale w Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń i w tym roku pojechaliśmy razem. Była to wspaniała możliwość spotkania się z podróżnikami. Kogo tam poznaliśmy?

Do Azji i Australii zabrali nas Joanna Kontowicz i  Krzysztof Dzięgelewski . https://sladamimarzen.pl/wp-content/uploads/2018/12/kontowicz.jpgByła to wyprawa taka na biedaka, z plecakiem na plecach. Chcieli odczarować mit, że trzeba bardzo dużo kasy i odwagi na wyprawę, bo przecież to koniec świata, gdzie tylko malaria, węże i pająki. Wyruszyli zobaczyć – a my z nimi - jak wygląda życie w tym odległym regionie.

Zabrali nas ze sobą za pomocą slajdów i wielu ciekawych relacji w 8 miesięczna podróż do Tajlandii, Laosu, Kambodży, Wietnamu, Indonezji i Australii, Malezji i Nepalu.

Bartosz Turek i Luiza Stosik-Turek  ukazali nam jak zorganizować wyprawę przez Meksyk  z małym dzieckiem Aleksandrem.
"Płonące Serca..."