Akcja ,,Orzechy dla zoo w Poznaniu"

Zima to trudny czas dla zwierząt. By uwrażliwić naszych uczniów na ten problem Samorząd Uczniowski zorganizował akcję ,,Zbiórka orzechów dla zoo w Poznaniu".

Akcja rozpoczęła się w połowie października i trwała przez miesiąc. Jej celem było zebranie jak największej ilości orzechów laskowych i włoskich dla zwierząt, którym podczas zimy może zabraknąć pożywienia. Uczniowie zbierali orzechy w klasach oraz w harcówce. W rezultacie udało nam się zebrać sporo pożywienia dla zwierzaków.

Dzięki pomocy uczniów sprawiliśmy radość nie tylko zwierzętom, ale także ich opiekunom. To mały, ale zarazem wielki gest ze strony naszej społeczności uczniowskiej. Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy!